Ďalšou významnou aktivitou našej spoločnosti je od roku 2009 predaj barikových sudov značky Boswell – Polonyi pre najvýznamnejších slovenských a českých výrobcov vína.


     Značka Boswell-Polonyi je výsledkom  úsilia rodiny T.W.Boswell a rodiny Júliusa Polonyiho. Barikové sudy, ktoré sú výsledkom tohto spojenia, sú svojou výnimočnou kvalitou predurčené, aby v nich zreli špičkové vína  v 20 krajinách sveta, kde sú distribuované prostredníctvom  spoločnosti Boswell.                                    Spoločnosť  bola založená v roku 1912  a vyrába viac ako 50 % svetovej produkcie barikových sudov.


     Spojenie  dubového dreva zo slovenských lesov a takmer storočie skúseností  nášho partnera  sa pozitívne  prejavilo na výrobku, ktorý patrí medzi elitu vo svete barikových sudov.   

www.independentstavecompany.com     www.twboswell.com

Distribúciu našich barikových sudov nám v Slovenskej a Českej republike zabezpečuje firma Lipera s.r.o., ktorá je našim výhradným predajcom tohto produktu.
     Barikový sud značky Boswell-Polonyi ako jeden  z mála vo svete  bol zvlášť vyvinutý pre biele vína a zvlášť pre červené. To umožnilo vinárom, aby ešte viac mohli dosiahnuť  všetky nuancie, o ktoré sa s daným vínom  pokúšajú,  a aby tak poskytli klientovi dokonalý pôžitok.